Sprawdź izolację termiczną swojego domu


Na to, czy dom jest ciepły wpływają przede wszystkim dwa czynniki – stan instalacji grzewczej oraz izolacja termiczna budynku. Jeśli więc instalacja jest w dobrym stanie, a mimo wszystko dom wcale nie jest ciepły, winę za wychłodzenie ponosi niewystarczająca, lub nieszczelna izolacja. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest termowizja budynków Poznań.

Dlaczego warto zdecydować się na usługi termowizyjne Poznań? Badanie przeprowadzone przez profesjonalną firmę jednoznacznie wskaże, w którym miejscu następuje największa emisja ciepła na zewnątrz domu. Dzięki temu będzie można określić zakres prac remontowych. Z kolei zapewniając większą termoizolację budynku można zmniejszyć koszty ogrzewania, dlatego warto zdecydować się na taką inwestycję.

Zdjęcia termowizyjne Poznań wykonywane są w pochmurne dni, późnym wieczorem lub przed wschodem słońca, aby jego promieniowanie nie zaburzało wyników. Są przeprowadzane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, aby uzyskać pełny obraz stanu instalacji grzewczej oraz izolacji termicznej domu.