Czy Twój dom potrzebuje termowizji?


Termowizja budynków Poznań ma na celu wskazanie tych miejsc w domu, gdzie następuje emisja ciepła na zewnątrz. Za pomocą specjalnych kamer rejestrujących temperaturę i przepływ ciepła można uzyskać pełny obraz tego, gdzie izolacja jest nieszczelna, a także – czy instalacja grzewcza (również ogrzewanie podłogowe) działa jak należy. Pomiary wykonywane są wewnątrz i na zewnątrz budynku, a dzięki temu można zweryfikować również, czy ramy okien i drzwi są prawidłowo osadzone w ościeżnicach.

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na badania kamerą termowizyjną Poznań? Przede wszystkim przed wykonaniem prac termowizyjnych – aby określić zakres remontu – a także tuż po nich. Na usługi termowizyjne Poznań chętnie decydują się również osoby planujące zakup domu, ponieważ w ten sposób mogą sprawdzić, czy jego nabycie wiązać się będzie z kolejnymi wydatkami.

Termowizja Poznań zakończona jest otrzymaniem raportu wraz z dołączonymi do niego termogramami. Na ich podstawie można dowiedzieć się dokładnie, jakie miejsca w budynku wymagają poprawienia izolacji.