3 międzynarodowe trendy w transporcie


Branża transportowa stoi przed wyzwaniem wciąż rosnących wymagań. Zauważalne są 3 znaczące trendy, które będą kształtować spedycję w kolejnych okresach czasu.
1. Zwiększony popyt na handel elektroniczny wywiera większą presję na przepustowość frachtu lotniczego. Konsumenci domagają się krótszej i mniej kosztownej dostępności produktów, a także szybszego wprowadzania nowych produktów i aktualizacji projektów – importerzy starają się ograniczyć koszty magazynowania za pomocą łatwo dostępnej przepustowości i szybkości jaką oferuje transport międzynarodowy. Busy do Niemiec.

2. Zmienność stawek za przewóz oceaniczny. Zwykle oznacza to, że przewoźnicy będą próbowali tworzyć sztuczne niedobory mocy przez cały rok, aby podnieść ceny. Będzie miało to swoje odpowiednie cenowe przełożenie w transporcie lądowym, co utrudni przewozy do Niemiec i przewozy do Holandii.

3. Widoczność lokalizacji ładunku w łańcuchu dostaw stale się poprawia. Spedytorzy i usługodawcy mają dobrą widoczność od miejsca pochodzenia do miejsca przeznaczenia, a ulepszenia w portach oceanicznych i stoczniach kontenerowych pomogły złagodzić niektóre problemy z zatłoczeniem, które nękały ich w przeszłości.

Polecane: otwieranie domów Gdańsk.